Blog

Doctorcelik ağız bakım serisi; kozmetik diş hekimliği, gülüş tasarımı ve lamine uygulamaları ile ön plana çıkan, Türkiye’nin başarılı diş hekimlerinden Eyüp Çelik tarafından tasarlanmıştır. Eyüp Çelik müşterilerine kaliteli, farklı, tadı ve görüntüsüyle özel ve lüks bir ürün yaratmak istedi.

Doctorcelik diş macunu eşşiz bileşenleri ve ferah tadı ile ağız bakımına yeni bir soluk getiriyor. Doctorcelik Aktif Karbonlu diş macunu geleneksel ile modern içeriği buluşturan yenilikçi ve sıradışı bir üründür. İçeriğinde antiseptik, antienflamatuar(şişlik)  ve analjezik(ağrı kesici) içeriği ile diş tedavisinde yüzyıllardır kullanılan karanfil, son yıllarda diş beyazlatmada ön plana çıkan karbon tozu içeren özel formülasyonu ve altın ışıltılı görünümü ile diş macununa eşsiz bir estetik ve lüks bir dokunuş katmıştır.

Ürünler kaliteli içerikleri, yenilikçi ve estetik duruşuyla ön plana çıkmaktadır. Amacımız ağız bakımında fark yaratan ürünler ile gülüşünüze estetik kazandırmaktır.

Diş Hekimi Eyüp Çelik; sanat, mimari, estetik ve moda tutkusundaki estetik ve güzellik anlayışını; diş hekimliği ile birleştirerek eşsiz gülüş tasarımlarına imza atarken diğer bir taraftan Doctorcelik  ağız bakım kozmetik  grubu ile tüm kitlelere de  ürünleri ile ulaşarak gülüşlerine dokunmayı hedefliyor.

Doctorcelik Beauty olarak misyonumuz  ağız bakımı ve kozmetik diş hekimliği sektöründe kaliteden ödün vermeyen güvenilir hizmet sunmak,  müşteri memnuniyeti en üst seviyede  sağlamak  Ağız bakım ve diş macununu kullanımını arttırmaya yardımcı olmak ve koruyucu diş hekimliği konusunda fark yaratarak sektörde lider olmak.

Doctorcelik Beauty olarak vizyonumuz markamıza yenilikçi ürünler katmak, Türkiye ve Yurtdışında kalite ve estetik duruşu ile önde gelen bir marka haline getirmek.